Atribuită Cumpărare directă

CHERESTEA BRAD DE 3 CM-5mc, CHERESTEA BRAD DE 5 CM-6cm, LEMN RASINOASE FASONAT LUNGIME - 10 X 12 X 8ML - 4MC SI LUNGIME - 15 X 15 X 8M - 1,5MC

Număr anunț
DA25715763
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE URBANA SIGHETU MARMATIEI (CUI 13852128)
Furnizor / câștigător
CZIFRAC SRL (CUI 5482172)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.500 RON
Valoare atribuită
18.500 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.500 RON

din 18.500 RON estimat