Atribuită Cumpărare directă

prelungire modul 1+suport premium

Număr anunț
DA25700701
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHERLA (CUI 4547001)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI 17276044)
Cod CPV
48900000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,50 RON
Valoare atribuită
145,50 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,50 RON

din 145,50 RON estimat