Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pachet produse din lemn conform Anunt ADV1146897, pal melaminat 2800x2070x18mm, culoare stejar natur, 1 buc=5,796 mp, - 73 buc. , pal melaminat 2800x2070x18mm, culoare negru perlat, 1 buc=5,796 mp, - 73 buc., placaj brut din fag 1250x2000x4mm, 1 buc=2,5 mp, - 20 buc., conform ofertei/20.05.2020.
- Număr anunț
- DA25705388
- Autoritate contractantă
- METROREX S.A. (CUI 13863739)
- Furnizor / câștigător
- MOBIRA GRUP SRL (CUI 13755044)
- Cod CPV
- 44191300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.970,04 RON
- Valoare atribuită
- 24.970,04 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.