Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze un serviciu de revizie a Analizei de risc la securitatea fizică a obiectivului MNIT - serviciu se va efectua de catre un evaluator de risc care trebuie înscris în RNERSF ( Registrul Național al Evaluatorilor de Risc la Securitatea Fizică), analiza de risc la securitatea fizică se va materializa prin documentația întocmită în cadrul procesului standardizat de mamagement al riscului, în mod dinamic, măsurile necesare și aplicabile pentru încadrarea riscurilor de securitate la niveluri acceptabile

Număr anunț
DA25693048
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
OANTA IT SOLUTIONS SRL (CUI 14901350)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat