Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Autoturism,Nr inmatriculare: HR93BMG,Marca: SKODA,Model: OCTAVIA,Cilindree: 1598,An fabricatie: 2011,Masa maxima: 1965,Putere: 77 kw (105 cp),Nr locuri: 5, PA: 432.6 RON, Valabilitate: 12 luni, Asigurator: CITY INSURANCE
- Număr anunț
- DA25696699
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC UNITARIAN BERDE MOZES (CUI 17091518)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432,60 RON
- Valoare atribuită
- 432,60 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.