Atribuită Cumpărare directă

Covoras pres mocheta cauciucat 60x40 buc 5.00 2 Biclosol cloramina capsule 300buc/cutie buc 2.00 3 Dispenser gel dezinfectant 1L Buget buc 2.00 4 Galeata cu pedala 18L buc 2.00 5 Galeata cu pedala 10L buc 2.00 6 Saci galbeni 35L 20/rola cu urechi buc 10.00 7 Saci galbeni 60L 10/rola cu urechi buc 10.00 8 Halat unica folosinta ALB x5 buc 8.00 9 Manusi menaj galbene 1pereche buc 10.00 10 Clor Activ bidon 5L buc 5.00

Număr anunț
DA25700331
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.296,04 RON
Valoare atribuită
1.296,04 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296,04 RON

din 1.296,04 RON estimat