Atribuită Cumpărare directă

Cartus HPLaserJet P1102 (cartus compatibil HP LaserJet P1102, ce285a)- 4buc.; Cartus HPLaserJet ProMFP M 130FN(cartus compatibil HP LaserJet ProMFP M 130FN, cf217a) – 3 buc.; Cartus HPLaserJet ProMFP M 227sdn(cartus compatibil HP LaserJet ProMFP M 227sdn, cf230a) – 8 buc.; Cartus HPLaserJet P1005 (cartus compatibil HP LaserJet P1005, ce285a) – 2 buc.

Număr anunț
DA25701947
Autoritate contractantă
Comuna Calinesti (CUI 5050611)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,89 RON
Valoare atribuită
2.100,89 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,89 RON

din 2.100,89 RON estimat