Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom BROTHER DCP-1510E - 1 buc Termen de garantie - 2 ANI Termen de livrare : 48 ore Valoare fara TVA - 457,98 RON Valoare cu TVA - 545 RON Beneficiar UBB Cluj - Facultatea de Istorie si Filosofie - Lucian Turcu Responsabil achizitie - Daniela Iozsa

Număr anunț
DA25698497
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,98 RON
Valoare atribuită
457,98 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,98 RON

din 457,98 RON estimat