Atribuită Cumpărare directă

Execuție de lucrări de întreținere și reparații la sistemul de de încălzire (panouri solare, pompa de căldură, boilere electrice și centrala termică).

Număr anunț
DA25712759
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
Furnizor / câștigător
CABLING MDM S.R.L. (CUI 40490424)
Cod CPV
45317000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.771,20 RON
Valoare atribuită
12.771,20 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.771,20 RON

din 12.771,20 RON estimat