Atribuită Cumpărare directă

Produsul va avea termenul de valabilitate de cel putin 24 luni de la data receptiei

Număr anunț
DA25721537
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,35 RON
Valoare atribuită
109,35 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,35 RON

din 109,35 RON estimat