Atribuită Cumpărare directă

Ardei gras kg 40,00 8,23 2 Banane kg 60,00 5,20 3 Cartofi noi kg 200,00 2,00 4 Mere kg 40,00 5,06 5 Patrunjel radacina kg 10,00 5,28 6 Rosii kg 35,00 5,47 7 Telina kg 10,00 3,52 8 Usturoi kg 5,00 19,60 9 Varza alba kg 100,00 1,56

Număr anunț
DA25719288
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.777,05 RON
Valoare atribuită
1.777,05 RON
Data publicării
01.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.777,05 RON

din 1.777,05 RON estimat