Atribuită
Cumpărare directă
Pix cu gel Pilot 10 buc. Pix cu guma 10 buc. Pix cu gel Faber Castell 36 buc. Agrafe birou mari 1 cut. Agrafe birou medii 3 cut. Creion mecanic 0.5 2 buc. creion mecanic 0.7 2 buc. Post-it 75*75 400 file 6 buc. Hartie copiator A4 6 cut. Panou pluta 1 buc. File plastic groase 2 set Suport dosare plastic 5 buc. Textmarker 6 buc. Marker gros 6 buc. Marker subtire 4 buc. Corector 8 buc. Dosar plastic 20 buc. USB 12 buc. Pix cu pasta rosu 10 buc. Pix cu pasta negru 10 buc. Mine creion 0.5 2 set Mine creion 0.7 2 set. Tus stampila 2 buc. CD 25 buc. Plic CD 25 buc. Foarfeca 1 buc. Lipici mare 4 buc. Mapa plastic cu elastic 3 buc. Plic cu burduf 10 buc. Plic C6 20 buc Pix 10 buc.
- Număr anunț
- DA25683430
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I.G. BIBICESCU MEHEDINTI (CUI 4426492)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.115,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.115,08 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.