Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale electrice in conformitate cu cerintele ADV 1149223/26.05.2020, oferta 1036/27.05.20 si clarificare transmisa pe e-mail/29.05.2020. Produsele vor fi originale, noi, sigilate, de calitate. Livrarea de produse neconforme sau cu o calitate inferioară dă dreptul autorității contractante de a le refuza și de a solicita înlocuirea acestora, în maxim 3 zile lucrătoare, cu produse de calitate. Persoana de contact Nedelcu Aurel 0754.065.176.
- Număr anunț
- DA25718574
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368,81 RON
- Valoare atribuită
- 368,81 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.