Atribuită
Cumpărare directă
Piese motounelete agricole Stihl: 1 Bujie BPR6ES 9807986846, 5bucx21.01=105.04 2 Colt 3/8 13 RS (25 buc/lant) L-3617, 25coltix1.85=46.22 3 Colt 3/8 16 RSC (30 colti/lant) L-3621,30coltix 2.10=63.03 4 Rezerva autocut 2.7 *347 m 00009302289,2bucx155.47=310.94 5 Pila cu suport 4mm 3/8 PICCO 56057504327N,1bucx 38.66=38.66 6 Pila cu suport 3/8 5.2mm 56057504329,1bucx35.29=35.29 7 ULEI HONDA 1L 10W30API1L, 5litrix 29.41=147.06 Total (lei fara TVA) 746.23
- Număr anunț
- DA25684678
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 42676000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746,23 RON
- Valoare atribuită
- 746,23 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.