Atribuită Cumpărare directă

Gratar Clasa D400, pentru scurgerea apelor pluviale de mare debit

Număr anunț
DA25709077
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
Meierguss Sales & Logistics GmbH & Co.KG (CUI 815226556)
Cod CPV
39221170-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat