Atribuită Cumpărare directă

6984000002957 MUFA 50 GARNIT BUC 5.00*2.94 6984000132593 RAMIFICATIE 50/40/90 BUC 5.00*6.47

Număr anunț
DA25712398
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
39715300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,06 RON
Valoare atribuită
47,06 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,06 RON

din 47,06 RON estimat