Atribuită
Cumpărare directă
BROASCA SIMPLA 35/85 BUC 1,00 34,44 28,94 5,50 20 6004847 BR.INGR.CHEIE 43X90M 6015 P+C BUC 2,00 39,71 66,74 12,68 30 6025057 BROASCA USA MICA CHEIE BUC 2,00 11,90 20,00 3,80 40 6025031 MANER SYDNEY ROZ ROT CH BB(K) RR50ALB BUC 2,00 29,45 49,50 9,40 50 6039165 MANER USA SAFIR CU ARC 35/85 ALB BUC 1,00 28,50 23,95 4,55
- Număr anunț
- DA25711947
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,13 RON
- Valoare atribuită
- 189,13 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.