Atribuită Cumpărare directă

SET CISTOSCOPIE+SET TUR+SET ARTROSCOPIE+SET MAYO+SET SOLD=IUNIE 2020=D6/7

Număr anunț
DA25711170
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
39512100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.947,80 RON
Valoare atribuită
8.947,80 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.947,80 RON

din 8.947,80 RON estimat