Atribuită Cumpărare directă

Adeziv Stone Weber 20kg buc 3.00 2 Diblu cui 8x100 buc 50.00 3 Disc diamantat buc 2.00 4 Pasta imbinare 5kg buc 5.00 5 Glet finisaj Weber N19 5kg buc 5.00

Număr anunț
DA25700362
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44111800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,07 RON
Valoare atribuită
347,07 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,07 RON

din 347,07 RON estimat