Atribuită
Cumpărare directă
Contine: - Cadru metalic masa 125x60x37x85 cm, confectionat din profil rectangular 50x50 si 40x40 mm, vopsit in camp electrostatic nuanta gri deschis. Imbinarea elementelor componente se face cu suruburi mascate. Prezinta la pardoseala capace din plastic negru cu reglaj pe inaltime. - Blat masa 135x80x60x37 cm, forma ergonomica, PAL melaminat 18 mm. Confectionat din PAL melaminat, frezat conform imaginii din oferta si cantuit cu cantABS 2 mm la nuanta PAL-ului ales. - Polita 90x35x18 mm Confectionata din PAL melaminat si cantuit cu cant ABS 2 mm la nuanta PAL-ului ales. In pret sunt incluse si sistemele de prindere in perete.
- Număr anunț
- DA25691699
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- MAR BONSTIL SRL (CUI 16882689)
- Cod CPV
- 39121000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.