Atribuită Cumpărare directă

UC I5-3RD 8GB 500GB WIN 10 PRO refurbished TASTATURA SI MOUSE 1*710.08 MONITOR DELL 22 LED REF 1*243.70 MULTIFUNCTIONALA BROTHER DCP-L2512D + cablu usb 1*503.36

Număr anunț
DA25700071
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457,14 RON
Valoare atribuită
1.457,14 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457,14 RON

din 1.457,14 RON estimat