Atribuită Cumpărare directă

SENZOR SPO2 DIFERITE MONITOARE DE FUNCTII VITALE UNICA FOLOSINTA MONITOR TIP: GENERAL ELECTRIC CALITATE SUPERIOARA, NU IRITA PIELEA PREZINTA C.E.

Număr anunț
DA25714230
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
29.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat