Atribuită Cumpărare directă

85micrograme/43micrograme CAPS. CU PULB. DE INHAL. Cutie x 30 blistere perforate PA-Al-PVC/Al pentru eliberarea unei unitati dozate x 1 capsula cu pulbere de inhalat + 1 inhalator NOVARTIS PHARMA SERVICES INC

Număr anunț
DA25691114
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33675000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.893,80 RON
Valoare atribuită
1.893,80 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.893,80 RON

din 1.893,80 RON estimat