Atribuită Cumpărare directă

Piese schimb debitoare TS 700/800 Stihl: -ULEI AMESTEC lentru utilaje cu motor in 2 timpi,5 litrix26.06=130.30, -Filtru de aer pt debitatoare Stihl TS700/800,2bucx39.50=79.00

Număr anunț
DA25689778
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
42676000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,30 RON
Valoare atribuită
209,30 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,30 RON

din 209,30 RON estimat