Atribuită
Cumpărare directă
Canule arteriale de arc aortic - 73424: Canule arteriale armate cu varf la 135 de grade Cu orificii laterale lungime cca 30 cm si dimensiuni 20,22,si 24 Fr. - 10 buc. Proteza mecanica bidisc cu discuri drepte, pozitie mitrala - 500DM29 - 1 buc. Se va mentiona pe factura PN CCV, lotul si termenul de valabilitate.
- Număr anunț
- DA25688718
- Autoritate contractantă
- SC. SANADOR SRL (CUI 12530000)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33141220-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.750 RON
- Valoare atribuită
- 3.750 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.