Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare materiale sanitare de igiena: 1. Dozator gel dezinfectant 1L, material: plastic, transparent, se monteaza pe perete, actionare manuala. 2. Pompa de stropit manuala, vermorel, 12L, tip ruscac, corp rotunjit si puternic, pompa cu sistem de mari dimensiuni, material PP-PE, lance extensibila, 3 duze.
- Număr anunț
- DA25703557
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253,78 RON
- Valoare atribuită
- 253,78 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.