Atribuită
Cumpărare directă
Pachet : Servicii de Publicitate pentru proiect "Eficientizare energetica a cladirilor rezidentiale aflate in zona Calea Bucuresti, din orasul Topoloveni", smys 121305, care constau in: - realizare panou temporar – 5 bucati - anunt finalizare proiect publicat 3 zile in ziar regional si online - placa permanenta – 5 bucati - autocolante – 10 bucati
- Număr anunț
- DA25692786
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA CORECT PRICE SRL (CUI 17450930)
- Cod CPV
- 22462000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.370 RON
- Valoare atribuită
- 13.370 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.