Atribuită Cumpărare directă

ERBICID TOTAL NESELECTIV, CU ACTIUNE SISTEMICA, POSTEMERGENT, AMBALAT IN RECIPIENTE DE 1 LITRU. SPECTRU DE COMBATERE: TOATE SPECIILE DE BURUIENI ANUALE SI PERENE.

Număr anunț
DA25686254
Autoritate contractantă
U.M.02034 CERNAVODA (CUI 4514691)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI 14962412)
Cod CPV
24453000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,88 RON
Valoare atribuită
410,88 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,88 RON

din 410,88 RON estimat