Atribuită Cumpărare directă

Furnizarea unui numar de 600 bucati Pijamale de unica folosinta respectiv : 150 bucati marimea M 150 bucati marimea L 150 bucati marimea XL 150 bucati marimea conform oferta pret transmisa pe mail in data de 21.05.2020 valabilitate oferta: 60 de zile

Număr anunț
DA25675537
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
Cod CPV
18318300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.570 RON
Valoare atribuită
9.570 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.570 RON

din 9.570 RON estimat