Atribuită
Cumpărare directă
Tensiune de alimentare sistem: 230 V Tuburi: UVC Phillips / Osram Durata de viata lampa: 9000h Diametru lampa: 28 mm Lungime de unda UV: 254 nm Montare pe stativ (inclus) Inaltime ajustabila Pornire / oprire din telefonul mobil Datorită principiului de acțiune, prin care ADN-ul microorganismelor este distrus definitiv, fără a mai exista posibilitatea multiplicării, eficienţa dezinfecţiei cu lumină ultravioletă UV-C atinge valori de până la 99,99% asupra mucegaiurilor, bacteriilor, virusurilor şi a altor agenţi patogeni prezenţi într-un spaţiu.
- Număr anunț
- DA25697760
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057,14 RON
- Valoare atribuită
- 1.057,14 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.