Atribuită Cumpărare directă

Galeata 5L: 3 X 5 = 15 detartrant Domestos: 10 X 6,3 = 63 detartrant Nufar ultra active: 5 X 8,4 = 42 set lavete microfibra (4/set): 1 X 14,4 = 14,4 Solutie dezinfectanta fairy 750 ml cu pompita: 3 X 18,4 = 55,2 Solutie parchet sano 2L: 1 X 15,6 = 15,6 Odorizant vas Wc Bref 3/55 gr: 10 X 12,8 = 128 solutie pardoseli sano floor 4L: 2 X 28,6 = 57,2 odorizant gel glade: 10 X 4,5 = 45 saci menaj 120 L (10/set): 5 X 4,8 = 24 Saci menaj 35 L cu snur 20/set: 5 X 3,8 = 19

Număr anunț
DA25696262
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,40 RON
Valoare atribuită
478,40 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,40 RON

din 478,40 RON estimat