Atribuită Cumpărare directă

Descriere Necesar Konica Minolta 226 TN -118 A1XUT0Y1Z007X23C 3 Konica Minolta 185 TN-116 8X05F1L5-A1UC050 2 Samsung XPRESS M 2026 - Toner MLT – D111S 2 Canon MF8230CN ( 1set) –(COLOR) CRG-731 BK/C/M/Y 1

Număr anunț
DA25719324
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
706,92 RON
Valoare atribuită
706,92 RON
Data publicării
01.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

706,92 RON

din 706,92 RON estimat