Atribuită Cumpărare directă

Extindere si reconfigurare Sistem supraveghere video examinare

Număr anunț
DA25650854
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 (CUI 29144276)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.309,98 RON
Valoare atribuită
7.309,98 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.309,98 RON

din 7.309,98 RON estimat