Atribuită Cumpărare directă

BS-010301-AAF - Agitator magnetic Biosan MS-3000, 0 - 3000 RPM Agitator magnetic Biosan MS-3000, cu frecventa de agitare pana la 3000 RPM Agitator magnetic Biosan M-3000, ideal pentru utilizarea in diverse laboratoare, prevazut cu platan realizat din otel inoxidabil si frecventa de agitare variabila Carcasa agitatorului este realizata din otel acoperit cu pudra de email, fiind rezistenta chimica Amestecarea se face fara incalzire suplimentara si zgomot nedorit Asigura o frecventa de agitare de pana la 3000 RPM Garantie 12 luni Tip agitare Magnetica Capacitate de agitare 5 l (apa) Frecventa de agitare 0-3000 RPM Numar pozitii 1 Platforma agitare 110*110 mm Incalzire Nu Temperatura ambientala De la 4 °С la +40 °С Umiditate 80 % Viscozitate maxima Pana la 1170 mPa.s Accesorii standard Magnet de agitare, cu invelis din PTFE, 6*25 mm Alimentare 100–240 V, 50/60 Hz Consum 2.6 W Dimensiuni exterioare (L*l*h) 120*150*65 mm Greutate 0.8 kg

Număr anunț
DA25650234
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38436100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,36 RON
Valoare atribuită
831,36 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,36 RON

din 831,36 RON estimat