Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea stadiului de implementare, mentinere si imbunatatire a sistemului de management al calitatii conform ISO 9001:2015 si efectuarea auditului de supraveghere a sistemului de management al calitatii in vederea mentinerii certificarii. Contractul va fi încheiat pe perioada 01.06.2020 - 31.12.2020.

Număr anunț
DA25650489
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
Furnizor / câștigător
AJA CERT SRL (CUI 21611503)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.560 RON
Valoare atribuită
5.560 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.560 RON

din 5.560 RON estimat