Atribuită Cumpărare directă

1 Pensa nazala BRUENINS L19cm P4934 3 buc 2 Pensa auriculara HARTMANN L12cm P2259 5 buc 3 Specul auricular HARTMANN D6.5mm P2964 3 buc 4 Specul auricular HARTMANN D5.5mm P2964 3 buc 5 Specul auricular HARTMANN D4mm P2964 4 buc 6 Pensa nazala LUBET-BARBON L20cm P2902 2 buc

Număr anunț
DA25659590
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33169000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.910,11 RON
Valoare atribuită
2.910,11 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.910,11 RON

din 2.910,11 RON estimat