Atribuită
Cumpărare directă
Număr poziţie ID produs Produs Vanz. Speciala 10 1028961 SURUB LEMN VBU-PRO 3,5X35 07105d3503500 30 6010339 VINCLU DE IMBINARE 60x60x25 103300 500 40 6022289 CHERESTEA RIND. M A/B 2000X42X18MM 50 6030938 CHERESTEA RIND. M A/B 2000X60X18MM 60 6030323 POLICARBONAT SOLID 2MM 1250X1025 CLAR 70 6002249 VINCLU DE IMBINARE 50x50x35 103921
- Număr anunț
- DA25646711
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843,84 RON
- Valoare atribuită
- 843,84 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.