Atribuită Cumpărare directă

Server fisier conform oferta nr.183/15.05.2020. Urmeaza contract

Număr anunț
DA25648789
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48823000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.990 RON
Valoare atribuită
14.990 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.990 RON

din 14.990 RON estimat