Atribuită Cumpărare directă

1. Reinnoire polita CPJ096623297, cu valabilitatea 25.05.2020-24.06.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI TURISM DE TEREN MARCA: Dacia MODEL: Duster NR. INREGISTRARE: MAI 51109 AN FABRICATIE: 2019 SUMA ASIGURATA: 75.079 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 210 Ron VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA EXTINDERE TERITORIALA: DA SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA 2. Reinnoire polita CPJ096601732, cu valabilitatea 24.05.2020-23.06.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI AUTOUTILITARA CU MASA MAX.<3,5 T MARCA: Mitsubishi MODEL: L200 NR. INREGISTRARE: MAI 32886 AN FABRICATIE: 2011 SUMA ASIGURATA: 44.586 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 185 Ron VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA EXTINDERE TERITORIALA: DA SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA

Număr anunț
DA25646659
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395 RON
Valoare atribuită
395 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395 RON

din 395 RON estimat