Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 - 15 TOP, DOSAR PVC - 12 BUC., MARKER PERMANENT - 5 BUC., MARKER EVIDENTIATOR VF.TESIT DIV. CULORI - 3 BUC., PIX PENSAN MY-TECH - 20 BUC., FILE DE PROTECTIE A4 - 200 BUC., PIX CU GEL 0.7 UNIBALL - 10 BUC ., PLIC A4 BURDUF 5 CM - 50 BUC ,PIX CU SUPORT BIROU - 5 BUC, LIPICI STICK KORES 20G - 4 BUC, GUMA - 3 BUC, FLUID CORECTOR 20ML - 6 BUC, CAPSE 24/6 - 10 BUC, BANDA ADEZIVA 48X66 - 1 BUC ,PIX CU GEL CLARO - 6 BUC, CREION CORECTOR VF.METALIC - 3 BUC, MOUSE OPTIC - 1 BUC, PIX SCHNEIDER K15 - 20 BUC , BANDA CORECTOARE -6 BUC, DOSAR SINA ALB - 20 BUC, BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5 CM - 5 BUC.
- Număr anunț
- DA25650621
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA INSURATEI (CUI 4721220)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509,68 RON
- Valoare atribuită
- 509,68 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.