Atribuită
Cumpărare directă
Rola silc, silc si autocut motocositoare, aracet tip spuma, vopsea galben tip spray, banda semnalizare, popnituri, consola metalica,lacat, tub neon, starter. Materiale necesre pentru reparatiile curente din cadrul CPV Resita, pentru repararea motocositoarei,pentru delimitarea spatiilor de acces enoriasi si panouri de delimitare in vederea pastrarii distantei sociale.
- Număr anunț
- DA25658837
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 42000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,51 RON
- Valoare atribuită
- 503,51 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.