Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include instalarea de cabluri pentru conexiunea fizica a calculatoarelor si a celorlalte echipamentelor periferice , pentru reteaua de date cat si de telefonie fixa . Materialele folosite sunt Cablu Cat5e FTP, Cablu Cat5e UTP, Pat cablu, prize retea date Cat5e, materiale marunte In pachet intra si manopera executiei lucrarii
- Număr anunț
- DA25676368
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC RALUCA RIPAN (CUI 5399450)
- Furnizor / câștigător
- BITSYNC SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41072675)
- Cod CPV
- 72220000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.