Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de constructii căi de acces la proprietăti pentru un număr de 11 locatii în satul Feredeni

Număr anunț
DA25706294
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
STANDARD GARANT SRL (CUI 29976360)
Cod CPV
45233260-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.160 RON
Valoare atribuită
40.160 RON
Data publicării
28.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.160 RON

din 40.160 RON estimat