Atribuită Cumpărare directă

Achizitie dezinfectant pentru maini pentru Primaria Orasului Tautii Magheraus conform oferta nr. 5272/13.05.2020 Valoare 553 lei fara TVA/buc x 5 buc = 2765 lei fara TVA Pretul nu include transportul

Număr anunț
DA25655605
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI 26559562)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.765 RON
Valoare atribuită
2.765 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.765 RON

din 2.765 RON estimat