Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE IT 1 VIDEOPROIECTOR BENQ MX22ST BUC 1 2086 2,086.00 lei 2 POINTWRITE INTERACTIVE KIT BENQ PW02 BUC 1 1246 1,246.00 lei 3 ADAPTOR DISPLAY PORT T - VGA M 63489 BUC 1 37.81 37.81 lei 4 ADAPTOR HDMI T - VGA M 51758 BUC 1 41.17 41.17 lei 5 INCARCATOR LAPTOP LENOVO 20V 4.5A BUC 1 126.05 126.05 lei 6 HDD 480GB SSD KINGSTON SA400S37/480G BUC 1 296.64 296.64 lei 7 TONER BROTHER TN-3480 COMPATIBIL BUC 4 75.63 302.52 lei 8 TONER XEROX WC3210 COMPATIBIL BUC 1 105.04 105.04 lei 9 TONER HP Q12A/FX10 COMPATIBIL BUC 1 58.82 58.82 lei 10 TONER BROTHER TN-3380 COMPATIBIL BUC 2 67.23 lei 134.46 lei 11 CARTUS HP 300XL BK COMPATIBIL BUC 1 74.79 lei 74.79 lei TOTAL LEI FARA TVA: 4,509.30 lei TOTAL CU TVA: 5,366.07 lei

Număr anunț
DA25671139
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială nr. 15 Brașov (CUI 29368885)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.509,30 RON
Valoare atribuită
4.509,30 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.509,30 RON

din 4.509,30 RON estimat