Atribuită Cumpărare directă

Halate medicale pentru examinare, uz mdical, culoare verde, culoare albastra si culoare alba, tip vizitator, cu maneci, nesterile, de foarte buna calitate, din material netesut, cu inchidere la talie si la gat, cu marca CE. Producatorul si furnizorul sunt certificati ISO Bonete medicale / capeline, cu elastic in perimetru, din material netesut / polipropilena, culoare verde, ambalata 100 buc./tipla, 2.000 buc/bax, cu marcaj CE, producator si furnizor certificati ISO ! Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE si producatorul este certificat ISO. Botosi chirurgicali (acoperitori incaltaminte), pentru personalul medical si pacienti, de buna calitate si rezistenta sporita, din material plastic, culoare albastra, cu talpa texturata, cu elastic ! Ambalare : 10 buc/rola, 100 buc/tipla, 5.000 buc/bax. Produsul este de foarte buna calitate, are marca CE si producatorul este certificat ISO. Solicitam ca produsele ( halate si bonete ),botosei, sa aiba aceeasi culoare ,VERDE sau ALBASTRU.

Număr anunț
DA25658912
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.779,50 RON
Valoare atribuită
8.779,50 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.779,50 RON

din 8.779,50 RON estimat