Atribuită Cumpărare directă

FISET METALIC ECO 1 A177

Număr anunț
DA25650343
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,59 RON
Valoare atribuită
670,59 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,59 RON

din 670,59 RON estimat