Atribuită Cumpărare directă

Prestare serviciu de colectare ,transport, depozitare deseuri menajere ptr. locatiile: UM 01867 M BRAVU,UM 01895 Chitila, UM 01782 Bucsani,UM 02208 Ghimpati, conform contractului nr.A-1633/17.02.2020

Număr anunț
DA25660243
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
ECOGREEN CONSTRUCT SRL (CUI 25716944)
Cod CPV
90511000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.560 RON
Valoare atribuită
36.560 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.560 RON

din 36.560 RON estimat