Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 20.00 X 35.17 RON fara TVA / buc 2 AMIANO SITA PISOAR FLOWER buc 20.00 X 8.50 RON fara TVA / buc 3 MSV SACI 35L 15/set SR set 20.00 X 2.75 RON fara TVA / set 4 MSV SACI 60L 10/set SR set 20.00 X 3.21 RON fara TVA / set 5 MSV SACI 120L 10/set 2R ALBASTRI set 20.00 X 4.83 RON fara TVA / set 6 MSV SACI 160L 10/set SR set 20.00 X 7.53 RON fara TVA / set 7 MSV SACI 240L 10/set SR set 20.00 X 9.16 RON fara TVA / set 8 MSV SACI CU URECHI 240L 10/set 2R ALBASTRI set 20.00 X 13.99 RON fara TVA / set 9 MSV SACI CU URECHI 160L 10/set 2RALBASTRI set 20.00 X 9.09 RON fara TVA / set 10 MSV SACI CU URECHI 120L 15/set 2R ALBASTRI set 20.00 X 8.34 RON fara TVA / set 11 MSV BURETE CANELAT COLOR 10/set set 10.00 X 4.98 RON fara TVA / set 12 MANUSI MENAJ PROFESIONALE L set 10.00 X 4.12 RON fara TVA / set 13 MANUSI MENAJ ALOE VERA M set 10.00 X 4.70 RON fara TVA / set 14 PH DETERGENT PARDOSELI 5L buc 10.00 X 11.82 RON fara TVA / buc 15 PH DETERGENT GEAMURI 5L buc 10.00 X 11.19 RON fara TVA / buc 16 PH SAPUN LICHID ALB PERLAT 5L buc 10.00 X 10.56 RON fara TVA / buc 17 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 7.00 X 225.00 RON fara TVA / buc 18 DR.STEPHAN DECLORNET DEZINFECTANT GEL CLORAT 5L buc 7.00 X 72.90 RON fara TVA / buc 19 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 7.00 X 221.13 RON fara TVA / buc 20 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 7.00 X 70.52 RON fara TVA / kg 21 LAVETA MICROFIBRA GEAMURI 10/set
- Număr anunț
- DA25655948
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 16 ORADEA (CUI 12541719)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.975,27 RON
- Valoare atribuită
- 6.975,27 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.