Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici: - prevazuta cu 1 tub generator de lumina UV-C TUV T8 Philips (lungime de unda 253,7nm); - durata de viata a tuburilor UV pana la reducerea luminii UV cu 15%: minim 9.000 ore; - intensitatea radiatie UV-C la distanta de 1m: 0.9W/mp; - 0.5-1mp pe Watt; - tip montare prindere pe stativ; - alimentare 230V / 50Hz, la priza cu impamantare; - lungime cablu alimentare 3 m; - clasa de protectie electrica IP65; - inaltime ajustabila ministativ, telescopic (H): 65-170 cm; - diametru picior sustinere stativ: 30 cm, fara role, cu garnituri cauciuc pentru o buna aderenta la suprafata de lucru; lampa bactericida pentru sterilizare; - destinat utilizarii in spitale, clinici, cabinete si farmacii; *Lămpile pot fi conectate la un comutator programabil pentru a functiona pe timp de noapte. ATENTIE! Lumina UV este periculoasă pentru ochi și piele ! Nu trebuie sa priviti direct in neon si nici sa stati in apropierea lui, atunci cand este in functiune ! Lampa cu UV C NU trebuie folosita in prezenta oamenilor, animalelor de companie, plante de apartament. Lampa cu UV C NU trebuie folosita excesiv deoarece deterioreaza culorile, materiale sintetice si nu numai. *Pozele sunt cu titlu informativ si nu reprezinta obligatie contractuala. Ar putea exista mici diferente intre imaginile prezentate si produs. Specificatiile pentru oricare din produsele noastre au un caracter informativ, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.

Număr anunț
DA25691388
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI 24577279)
Cod CPV
31521000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.837 RON
Valoare atribuită
12.837 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.837 RON

din 12.837 RON estimat